Czy osoba z 18-letnim bezzębiem może mieć implanty?

Moje pytanie brzmi: czy osoba z 18 letnim bezzębiem może mieć implanty? Byłam u kilku stomatologów, którzy odmówili ze względu na duży brak kości i brak dziąsła. Podścielanie protezy proszki i kleje trzymają bardzo krótko. Przez ostatnie 5 lat nie nosiłam protez , gdyż się nie trzymały. Czy można coś jeszcze zrobić?

Witam!

W przypadku niedostatecznej ilości kości należy ją odbudować a następnie wszczepić implanty. Wszystko zależy od wyniku badania tomograficznego, leczenie natomiast jest długotrwałe oraz kosztowne.