Czy otrzymam znieczulenie rdzeniowe?

Witam. W wyniku kontuzji kilka lat temu złamał mi się kawałek krętarza większego, który do dziś został pod skórą, kość ładnie odrosła. Lekarze mówili mi, że usunięcie tej kości to kwestia nacięcia skóry, wyciągniecia tej kosci i zszycia, bo się rusza i nie widać żadnych "przyczepów", dlatego dzisiejsze stwierdzenie anestozjologa, że jutro na operacji dostanę znieczulenie rdzeniowe, trochę mnie zdziwiło. Chciałbym zapytać, czy rzeczywiście tego typu znieczulenia mogę się spodziewać?

Witam serdecznie,

Skoro lekarz anestezjolog przekazał Panu taką informację dotyczącą znieczulenia do zabiegu, to z pewnością może Pan się tego spodziewać. W razie pytań sugeruję porozmawiać z anestezjologiem.

Pozdrawiam.