Czy paciorkowiec może cały czas dawać objawy?

Dzień dobry. Od dłuższego czasu cierpię na nawracajace infekcje intymne.Wymaz i posiew wykazały zakażenie paciorkowcem oraz co trochę pojawia się inna bakteria. Podjęłam z mezem ostatnią próbę leczenia ale po zakończeniu terapii pieczenie i swędzenie powróciło ale dopiero po odbytym stosunku. Czy paciorkowiec może cały czas dawać objawy o których wspominałam ? Lekarz twierdzi że jest bezobjawowy więc zastanawiam się co może być przyczyną złego samopoczucia. Dziękuję i pozdrawiam Marta

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać wymaz i posiew następnie leczenie zgodne z antybiogramem . Równoczesne leczenie także u męża prowadzone przez urologa bądź dermatologa