Czy leczenie jest zgodne z wynikami?

Od kwietnia walczę z bólem, pieczeniem i swędzeniem w pochwie. Na początku lekarz stwierdził Candide- drożdzaki. Leczyłam się clotrimazolum globułki plus maść oraz flucofast. Potem macmiror potem gynoxin. Posiew moczu ujemny. W wymazie pochwy wyszło mi Streptococcus agalactiae. Czytałam jednak, ze ten paciorkowiec nie daje takich objawów. A wszelkie drożdzakowe i grzybiczne sprawy nie zostały wykryte. Ból nadal jest. Dostałam teraz antybiotyk Duomox. Czy leczenie jest zgodne z wynikami ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać wymaz i posiew wraz z oznaczeniem lekowrazliwosci . Wtedy leczenie celowane