Czy paznokieć będzie rósł prawidłowo?

Dzień dobry, 2,5 tygodnia temu miałam zerwany paznokiec przez chirurga. Bylam na wizycie kontrolnej wszystko ładnie się goi i teraz mam strup, który jest suchy praktycznie. Zaczął rosnąć mój paznokiec ma z 3mm i teraz pytanie czy paznokiec będzie prawidłowo rósł jeżeli nadal znajduje się strupek? Nie mocze nogi tylko myje szybko i octebisept opatrunek. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze se tak , proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego