Czy plamienie może oznaczać zwykły okres czy poronienie?

Witam.1 czerwca zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywne z 2 kreską jasną.2 czerwca powtórzyłam i niestety wyszły negatywne A 3 czerwca dostałam plemienia(czerwone)trwało 5 dni. bylam w szpitalu i tam ponownie zrobiono test i też był negatywny.Czy byłam w ciąży czy poroniłam czy to zwykły okres.!?

Lek. Michał Lenard

Nie można powiedzieć na pewno, ponieważ przy domowych testach ciążowych zdarzają się wyniki fałszywe. Być może była Pani w ciąży, ale tak jak napisałem nie da się tego stwierdzić na 100%. Pozdrawiam!