Czy plaster może się odkleić?

  Mam 20 lat. Od tygodnia stosuję plaster antykoncepcyjny. Boję się, że może mi sie odkleić. Czy to się zdarza?

Redakcja abcZdrowie

Plaster został tak zaprojektowany, aby pozostał na swoim miejscu podzcas codziennej aktywności - ćwiczeń fizycznych, kąpieli, prysznica. Ok 5% plastrów może jednak się odkleić. Dlatego należy sprawdzić czy plaster jest na swoim miejscu każdorazowo po wykonaniu wyżej wymienionych czynności.