Czy plemniki przechodząc przez mokrą od śluzu bieliznę mogą zapłodnić?

Dzień dobry!
Bardzo się martwię, mam 18 lat i nigdy nie współżyłam. Chodzę z chłopakiem już pół roku i dopiero teraz zaczęliśmy uprawiać petting. Ja nigdy nie zdejmuję bielizny, tylko on. Boję się, ale jednocześnie też tego chcę. Nie chcę być w ciąży, ale skoro nie uprawiam seksu, to czym mam się zabezpieczać?
Nasze zabawy polegają na tym, że on jedynie dotyka mnie przez materiał. Ja jednak szybko staję się mokra. Bezpośrednio na mnie nie miał wytrysku.
On masturbował się w łazience i pozbył nagromadzonego w sobie nasienia. Po 2 godzinach, kiedy to zrobił, poszłam i usiadłam na desce klozetowej. Poczułam, że jest ubrudzona, ale to nie była lepka substancja. Popatrzyłam się na ręce, nic nie poczułam, żeby było mokre, trochę wytarłam. Dotknęłam wilgotnych majtek, by je założyć i poprawić.
Potem zaczęłam panikować, a co jeśli one nie zdążyły wyschnąć zupełnie i przejdą przez bieliznę.
Proszę powiedzcie, czy jest jakieś ryzyko. Bo na test jest za wcześniej, miesiączkę mam dostać dopiero w grudniu. Czy plemniki przechodzą przez mokrą od śluzu bieliznę? Jak mam się zabezpieczać, kiedy nie współżyję? Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?
Bardzo się boję, po 3 dniach od tego zaczęłam strasznie panikować, brzuch mnie bolał, musiałam latać do łazienki, miałam uczucie, że zaraz zwymiotuję. Teraz też się boję...
Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Myślę, że nie powinnaś się martwić ciążą. Na pewno wszystko będzie dobrze. Musicie uważać, żeby Twój chłopak dokładnie się mył po wytrysku - miejsca ubrudzone nasieniem i ręce.
Z poważaniem