Czy po 16. dniu cyklu może wystąpić jeszcze owulacja?

Witam. Staramy się o dziecko. Wczoraj miałam badanie USG ginekologiczne. Był to 16 dc. Mam bardzo nieregularne miesiączki. Lekarz powiedział, że nie widzi ciałka żółtego ani płynu... czyli, że owulacji nie było. Moje pytanie to: czy owulacja może jeszcze wystąpić? Bądź czy np. mogłaby to być wczesna ciąża? Nie zapytałam z tego wszystkiego. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie mozna wykluczyć ani jednego ani drugiego. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i proszę pamiętać iż moze zdarzyć sie tak iż wystąpi cykl bezowulacyjny. Sadź e konieczna jest diagnostyka hormonalna, a ile dni trwały ostatnie kilka miesiączek?