Czy po biopsji jądra można zastosować metodę inseminacji domacicznej czy tylko i wyłącznie z biopsji zawsze in vitro?
Witam.partner robił 2razy badania nasienienia w którym wykryto 0 plemnikow.badanie z krwi FSH i inne czynniki płodności wszystko w normie. Badanie usg również nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Czy po biopsji jądra można zastosować metodę inseminacji domacicznej czy tylko i wyłącznie z biopsji zawsze in vitro? Bardzo dziękuję za odp.pzdrawiam

KOBIETA, 17 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
zależy od dokładnych wyników, proszę udać się do androloga aby zdecydować o dalszej diagnostyce.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.