Czy po olejku z wiesiołka mogą boleć piersi?

Czy po olejku z wiesiolka ktory biore juz bardzo dlugo, moga bolec mnie piersi? Mam 20 lat. Nie biore zadnych tabletek ani nie pale. Odzywiam sie zdrowo. Duzo jem warzyw.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ból piersi nie jest wymieniany jako działanie niepożądane olejku z wiesiołka. Tak naprawdę olejek ten stosuje się w celu łagodzenia takich dolegliwości. Jeśli jednak cierpi Pani na bóle piersi sugeruję dokładniejszą diagnostykę, w tym przede wszystkim wykonanie USG.