Sposób stosowania oleju z wiesiołka w kapsułkach

Witam, ostatnio czytałam o cudownym działaniu oleju z wiesiołka, mam problem ze skórą trądzikową i jej nadmiernym przetłuszczaniem się, zakupiłam olejek wiesiołek w kapsułkach, na ulotce jest napisane, żeby zażywać od 3-6 kapsułek dziennie, chciałam zapytać o niepożądane działanie wiesiołka i czy jest jakiś limit mg, który nie mogę przekraczać? Jestem raczej drobną osobą przy wzroście 160 cm ważę około 45 kg

Witam serdecznie,

Mamy bardzo zbliżone proporcje wagowe :) dawka dzienna zależy od mg znajdujących sie w pojedynczej kapsulce. Dawka standardowa zazwyczaj jest zalecana dla osoby o wadze 70 kg. Zatem dla pani wagi 4 kapsulki dziennie powinny byc dawka optymalna. Efektem przedawkowania mogą byc np.dolegliwosci trawienne.

Pozdrawiam
Dietetyk, naturoterapeutka Joanna Brejecka-Pamungkas
więcej informacji na www.naturalhealing.pl