Czy po punkcji lędźwiowej można wrócić do pracy?

Witam miałem Robioną punkcje lędźwiową Środę o 15:00 dziś jest niedziela bólu w plecach prawie zero głowa też puki co ok :) Moje pytanie brzmi ,czy mogę już iść do pracy fizycznej oraz czy mogę uprawiać sport typu pływanie jazda na rowerze siłownia .???

Lek. Michał Lenard

Sugeruję odczekać co najmniej tydzień od punkcji i przy braku objawów można będzie wrócić do pracy fizycznej i sportu. Pozdrawiam!