Czy po terapii jodem można uprawiać seks?

Witam, Mija dziewczyna jest po terapii jodem promieniotwórczym po wycięciu tarczycy. Po ok dwóch dniach od wypisu uprawialiśmy seks. Jakie konsekwencje może to nieść za sobą? Czy może się jej coś stać lub mi? Do zapłodnienia nie doszło. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A skąd pewność ze nie doszło ? Konieczna wizyta u ginekologa i endokrynologa prowadzącego leczenie