Czy po upadku mogę mieć krwiaka?

Witam mam pytanie 15 lat temu spadlam z trzech metrow i uderzylam glowa o matalowe ciaglo chwile mnie przycmilo ale niemialam boli glowy ani mdlosci czy wymiotow tylko wielkiego guza niemialam przeswietlenia i martwie sie czy po tylu latach moge miec jakiegos krwiaka lub cos innego z gory dziekuje za odpowiedz

Witam!
Krwiak śródczaszkowy po 15 latach od urazu - fantazja, czyli całkowicie nieprawdopodobna historia!!! Czy może być coś innego? Nie wiem co się aktualnie z Panią dzieje, czy ma Pani jakiekolwiek dolegliwości???
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.