Czy po usunięciu tarczycy można wykonać tatuaż?

Witam,w dniu 12 kwietnia miałam usuniętą tarczycę wraz z nowotworem brodawkowatym typ 5.Chciałabym w dniu 16 maja zrobić sobie tatuaż,czyli trochę ponad miesiąc od zabiegu,ale jednocześnie w dniu 14 .06 mam stawić się na leczenie jodem(radioterapię),czy mogę zrobić tatuaż,wszystko goi się prawidłowo i nie mam żadnych powikłań.Pozdrawiam,

Radziłbym w tym okresie nie wykonywać u siebie inwazyjnych, niepotrzebnych zabiegów póki nie zostanie zakończony cały proces leczenia raka tarczycy, także za pomocą radiojodu.