Czy po wzięciu 3 dawek szczepionki przeze mnie możemy współżyć bez prezerwatywy?

Witam. 1,5 r. temu wykryto u mnie kłykciny sromu, które wymrożono 1 x i już więcej nie wróciły. Test DNA HPV 35 typów wykonany pół roku później wyszedł negatywnie, cyt. i kolpo też ok (jedynie stw. zapalenie szyjki). Wobec tego zdecydowałam się wziąć szczepionkę gardasil 9. Partner (mój jedyny i pierwszy) nigdy się nie leczył, zmian nie ma i nie miał. Czy po wzięciu 3 dawek szczepionki przeze mnie możemy współżyć bez prezerwatywy? Czy mimo tego istnieje ryzyko, że znów zarażę się hpv od partnera

Jednak uważam, że może Pani bezpiecznie współżyć bez prezerwatywy.