Czy podczas miesiączki można wykonać operację tarczycy?

Witam jestem podczas okresu a we Wtorek mam mieć operacje tarczycy A na dodatek jutro musze się wstawic do Szpitala co mam zrobić Bo nie wiem czy mi ta operacje zrobia jak jak będzir mi się miesiączka ciągła

Lek. Tomasz Budlewski

wg oceny lekarza prowadzącego, zabieg może zostać przełożony ale do szpitala proszę koniecznie się zgłosić względem całokształtu obrazu klinicznego będzie podjęta decyzja.