Czy podczas przyjmowania tabletek Vines może wystąpić plamienie?

Witam przyjmuje tabletki vines od czerwca. Ostatnio ze względów zdrowotnych nie mogłam zrobić 4 dniowej przerwy między tabletkami 2 razy zredukować. Podczas wzięcia tabletki z 2 opakowania zaczęłam plamic a teraz przy 11tabletce dostałam miesiączkę. Dodam że lekarz ginekolog wcześniej wykluczył ciąże. Czy taka sytuacja może się przydarzyć czy mam powód do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć