Czy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych można robić body wraping?

Witam, chciałam spytać czy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych można robić body wraping tzn. smarować ciało preparatem wyszczuplającym i owijac ciało folią?

Szanowna Pani,
Preparaty antykoncepcyjne nie są przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów body wrapping.
Jednakże stosowanie hormonalnej terapii osłabia krążenie limfatyczne a tym samym ścianki naczyń krwionośnych. W efekcie może to prowadzić do pojawianie się poszerzonych naczyń na kończynach dolnych.
W związku z tym, że preparaty stosowne w redukcji cellulitu rozgrzewają proponuje obserwacje jak zachowuje się Pani skóra.
Życzę powodzenie i zadowalających efektów.
Ania