Czy podczas stosunku napletek powinien zawsze zostawać w rowku zażołędnym?

Witam.Mam pewien problem.Chcialbym się dowiedzieć czy podczas stosunku napletek powinien zawsze zostawać w rowku zażołędnym?bo u mnie gdy kocham sie z dziewczyną to często wraca częściowo na żołądź.nigdy nie mam problemu zeby ręką odprowadzic napletek do rowka zażołędnego zarówno podczas wzwodu jak i w spoczynku,nic mnie nie boli. martwi mnie tylko to że podczas stosunku na skutek tarcia napletek wraca i pokrywa częściowo żołądź.Czy jest to normalne?Proszę o wyjaśnienie mi tego. Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Napletek jest ruchomym fałdem skórnym, który osłania żołądź prącia. Sygnalizowany fakt jego "powrotu" na żołądź podczas współżycia jest naturalny.
Skoro nie odczuwa Pan żadnych dolegliwości ani dyskomfortów związanych ze współżyciem, nie warto szukać problemów tam, gdzie ich nie ma.

Pozdrawiam.