Czy podczas zapalenia mięśnia sercowego można podawać Bisocard?

Witam.Mój tata jest obecnie w szpitalu.Podają mu 2 tabletki bisocardu.Martwię się bo ma zapalenie mięśnia sercowego i w strasznym stanie zabrała go karetka do szpitala.Najbardziej niepokoi mnie fakt ze przy 80/50, 75/49 ciśnieniu i przy 130 odchodzących do 170 uderzeń serca podają mu ten lek.Czy powinnam się tym martwić?Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie czy istnieje możliwość przewiezienia taty do kliniki kardiologiicznej ze szpitala?Proszę o jakieś wskazówki.I pomoc.Tata mi może umrzeć.

Przewieźć pacjenta na własne żądanie zawsze Pan może.

pozdrawiam