Czy podróż może zaszkodzić ciąży?

Czy 8-godzinna podróż autostradą autem może w jakiś sposób zaszkodzić w 28 tygodniu ciąży?

Witam serdecznie,
decyzję o podróży należy podjąć w oparciu o Pani stan zdrowia oraz fakt, czy ciąża nie jest zagrożona. Jeżeli Pani i dziecko czujecie się dobrze, nie ma przeciwwskazań do podróży.

Podczas podróży należy robić częste przystanki, aby mogła Pani chwilę pospacerować. Oczywiście nie powinna Pani prowadzić auta.
Ostateczna decyzja o podróży należy do Pani.
Pozdrawiam