Podróż 3 tygodnie po usunięciu macicy

mam 35 lat jestem 3 tyg po usunięciu macicy. brzuch od środka mnie piecze często i ogólnie pod koniec dnia pobolewa. chciałam zapytać czy mogę jechać sama prowadząc samochód lub ewentualnie autobusem 230 km.?

Jeżeli operacja przebiegła bez powikłań i czuje się Pani na siłach nie ma przeciwskazań do podróży ; jednakż istnieje duża grupa pacjentek ktore sa osłabione nawet przez 2-3 miesiace po operacji i 3-4 godzinna podróż może byc dla nich dużym problemem