Czy poniższe wyniki wskazują na celiakię?

Witam. Mam pytanie dotyczące 2 letniego dziecka, miał robione badania w kierunku celiakli, które wyszły w następujący sposób. Jak je zrozumieć, czy oznacza to celiaklię? Proszę o radę. P-ciała p/gliadynie (GAF-3x) IgA (IIF) Ujemny P-ciała p/gliadynie (GAF-3x) igG (IIF) Dodatni P-ciała p/endomysium IgA (IIF) Ujemny P-ciała p/endomysium IgG (IIF) Ujemny

Nie widzę oznaczenia p/ciał przeciwko transglutaminazie tkankowej w klasie IgA; pytanie jakie są objawy dziecka, w przypadku objawów choroby zaleca się u dzieci wykonanie bad. genetycznego HLA-DQ2