Czy ponowna operacja kręgosłupa jest ryzykowna?

Miałem operacje kręgosłupa odcinka lędźwiowego. Miałem stenoze. Po operacji ból ustal lecz po miesiącu wrócił i muszę mieć drugi raz operacje. Wszystkie sroby zostaną wyciagniete i wkręcone zostaną nowe. Chciałbym wiedzieć czy taka operacja jest bardzo ryzykowna ? I ile będzie mniej więcej trwała.

Lek. Michał Lenard

Na to pytanie będzie musiał odpowiedzieć neurochirurg, który zna Pana stan kliniczny i wie jakiego rodzaju operacja będzie wykonywana. Pozdrawiam!