Czy poprzez przytulanie można zajść w ciążę?

Czy można mocno przytulając się z chłopakiem na stojąco i będąc w ubraniu zajść w ciąże gdy się podniecimy, ja miałam dżinsy na sobie, on też, ale nie wiem czy nie miał wytrysku. Miałam 3 tyg. temu okres, ale był krótki ok. 3 dni po tym jak mocno przytulałam się z chłopakiem. Ale ostatnio boję się, bo mi brzuch trochę urósł. Kolejny okres mam mieć za tydzień, zażywam tabletki, ale czasami nie brałam ich o tej samej porze. Dzięki!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje tylko wtedy, gdy dojdzie do stosunku seksualnego lub gdy nasienie zostanie bezpośrednio przeniesione do dróg rodnych kobiety. Jeśli nie ma styczności, jeśli jest bariera (ubrania) ryzyko ciąży praktycznie nie istnieje.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl