Czy można tak zajść w ciąże po przytulaniu się z chłopakiem?

Mam małe doświadczenie dlatego pytam. Czy można mocno przytulając się z chłopakiem i będąc w ubraniu zajść w ciążę? Gdy się podniecimy, ja miałam dżinsy na sobie on też ale nie wiem czy nie miał wytrysku. Miałam ok 3,5 tyg temu okres, ale był krótki ok 3 dni po tym jak mocno przytulałam się z chłopakiem, ale ostatnio boje się bo mi brzuch trochę urósł wydaje mi się, że z dnia na dzień mam większy. Nie wiem czy to moje urojenia. Kolejny okres mam mieć za 3 dni. Zażywam y***** ale czasami nie brałam ich o tej samej porze.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Warstwa odzieży jest wystarczającą barierą dla plemników, by uniknąć zapłodnienia. Nie ma zatem możliwości, byś mogła zajść w ciążę przy tego rodzaju zbliżeniach.
Istnieje jednak ryzyko, że jeżeli nie przyjmujesz tabletek antykoncepcyjnych regularnie, dojdzie do zapłodnienia przy klasycznym stosunku.
Pozdrawiam.