Czy posiłki mam jesc 3 razy dziennie w malych ilościach?

Witam Choruje na niedoczynność tarczycy biore lek letroks 75 i 100 wcześniej wazylam 92 kg teraz 99 kg zczego wynika to ze tak tyje? Wyniki badan krwi mam dobre Czy posiłki mam jesc 3 razy dziennie w malych ilościach?

Wyniki krwi są "dobre" czy tez "mieszczą się w normach"? To niestety często dwie różne rzeczy. "Dobre" oznacza raczej to, że poza dobrymi wynikami dobrze się czujemy, a "w normach" przy złym samopoczuciu najczęściej wykazują spore wahania, na przykład jeden parametr jest w dolnej granicy normy a drugi w górnej, podczas, gdy dla dobrego samopoczucia potrzebujemy mieć dobrze zachowane proporcje.
Jeśli chodzi o ilość posiłków ich rozkład w ciągu dnia, skład jakosciowy i ilościowy każdego z nich, to juz musi być sprawa dobrana indywidualnie. Nie ma moim zdaniem idealnej diety jednakowej dla wszystkich osób chorych na chorobę "x". Nawet w ciągu zycia zmienia się nam to, co nam słuzy do jedzenia. Jest to tez zależne od pory roku, pracy, stresu, ilości snu. Zachęcam do podjęcia współpracy z dietetykiem, który naprowadzi Panią na styl odpowiedni dla Pani, dzięki czemu odzyska Pani wrodzoną każdemu intuicję i bez żadnych "mód" i trendów dietetycznych będzie Pani w stanie sama wybierać zdrowe dla siebie pożywienie. Zapraszam też na www.przeciwwaga.pl