Czy powinienem dostać skierowanie do psychiatry?

Chodziłem do psychologa od 2 lat on dobrze wiedział od moich najbliższych znajomych co dzieje się ze mną w otoczeniu, robię awantury szaleje psycholog na mnie jedynie się krzywił jak do niego chodziłem czy powinien w ramach tego co ja robiłem wśród otoczenia skierować mnie na leczenie związane z lekami np. do psychiatry lub do lekarza rodzinnego ?

Witam Pana,

konsultacja psychiatryczna jest realizowana bez skierowania, jeśli farmakoterapia byłaby pomocna dla Pana, to zalecam do skorzystania z takiej formy pomocy - leczenia równolegle z psychoterapią.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś