Jak leczyć lęki trwające od dzieciństwa?

Witam. Mam 19 lat oraz lęk przed wiszacymi/huśtajacymi się rzeczami.Gdy byłam niemowlęciem miałam wypadek samochodowy z którego wyszłam cało natomiast około 4/5 roku życia zaczęłam miewać leki przed hustajacymi się rzeczami hustawkami itp.Na dzień dzisiejszy najbardziej przeszkadzają mi wiszące plakaty np w sklepach lub firmy, hustawki i żyrandole.Mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe.Przyjmuje asentra oraz pregablin mylan i doraźnie hydroxyzyna
KOBIETA, 19 LAT 2 miesiące temu

Szanowna Pani,

proszę rozważyć dla siebie psychoterapię jako formę leczenia równolegle z farmakoterapią.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś