Czy powinnam się poddać operacji usunięcia macicy?

Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć, czy powinnam poddać się operacji usunięcia macicy w związku z utrzymującym się bardzo długo plamuenuem.mam 49 lat . Od czerwca miałam miesiączkę co 14 dni. W międzyczasie zrobiłam cytologie i wyszło ASCUS, zrobiono mi przed trzema tyg. Histeroskopue i wynik ok.Terax dostałam pierwszy raz po tym zabiegu okres,który utrzymuje się już 12 dzień, tj plamienia Mam raka zrazikowrgo piersi indyka situ operacja przed 2 laty. Czy Mam usunąć tylko macicę czy przydatki też.Boje się kolejnego raka

W Pani przypadku operacja usunięcia radykalnego macicy i przydatków może okazać się właściwym postępowaniem. Proponowałabym porozmawiać z ginekologiem prowadzącym Panią i wspólnie z onkologiem ustalić strategię postępowania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.