Czy poziom beta hcg córki nie jest za niski?

Martwię się o poziom beta hcg u córki. Miesiączkę miała 2 sierpnia 2010. W dniu 10 września poziom beta hcg wyniósł 298. Czy nie jest za niski? I czym to grozi? Jutro córka zamierza powtórzyć badanie. Jaki pwinien być prawidłowy wynik?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań. Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.