Czy preparat na wzmocnienie paznokci nie osłabi skuteczności tabletek antykoncepcyjnych?

Witam Biorę tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. Od dłuższego czasu nie mogę poradzić sobie z rozdwajającymi się paznokciami. Znalazłam w aptece suplement diety Perfectil Triple Acive. Moje pytanie brzmi - czy nie osłabi on działania antykoncepcji? Tutaj jest skład produktu (niestety nie mogłam tutaj wkleić, bo za dużo znaków)  Z góry dziękuję, Karolina

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

preparat nie osłabi działania antykoncepcji, ale proszę nie przyjmować tabletek razem tylko z 2 godzinnym odstępem.

Pozdrawiam