Czy preparaty z monofosforanem urydyny mogą wpływać korzystnie na kręgosłup i układ nerwowy?

Witam.Mam zwyrodnienia kregoslupa w odcinku ledzwiowym i szyjnym.Odczuwam dretwienia w palcach u nog,mrowienia.Dowiedzialam sie ze na kregoslup i uklad nerwowy bardzo dobrze dzialaja preparaty z monofosforanem urydyny?czy to prawda,jak dlugo przyjmowac takie preparaty i w jakiej dawce?zeby poprawic funkcjonowanie kregoslupa i nerwow.Dziekuje

Zalecenia na ulotce preparatów. Pozytywne opinie pacjentów. Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam