Czy przesunięcie okresu tabletkami jest w pełni bezpieczne?

Witam, szykuje mi się wyjazd i niestety wypadnie mi okres, dlatego chciałabym go przesunąć. Stąd pytanie - czy branie dwóch opakowań tabletek pod rząd jest ryzykowne dla organizmu? I czy podczas tych 7 dni, kiedy powinna być przerwa pomiędzy opakowaniami i powinien wystąpić okres a ja zaczęłabym drugie opakowanie, nadal będę zabezpieczona?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Połączenie 2 opakowań jest bezpieczne i zapewnia pełną ochronę przez cały czas.