Czy przez zrosty nie zajdę w ciążę?

Witam, jestem po trzech zabiegach, ostatni miałam w marcu tego roku i lekarz chirurg powiedział, że mam okropne zrosty na całym brzuchu dlatego nie mogę zajść w ciążę, a jeśli się uda to ją poronię. ginekolog całkowicie podważył te słowa. nie wiem komu ufać i co dalej robić. proszę o pomoc co z tymi zrostami.

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytania na odległość! Nie ma zresztą jednoznacznej , autorytatywnej odpowiedzi! Proponuję omówić temat bbb.szczegółowo z ginekologiem! z.żurawski