Czy przy Hashimoto można jechać w tropiki?

Witam mam 18 lat od dwóch lat zmagam się z Hashimoto z tego powodu moja odporność jest bardzo słaba a planuję podróż w kraje tropikalne lecz boje sie o moje zdrowie i o to jak mój organizm zareaguje na szczepienia przed wyjazdem a jest i dużo .Proszę o pomoc

Proponuję porozmawiać albo ze swoim prowadzącym endokrynologiem albo z lekarzem rodzinnym, może Pani jechać w każde miejsce na świecie, tylko wcześniej podróż trzeba zaplanować.