Szczepenie w Warszawie przed podróżą do Afryki

Witam, gdzie w Warszawie można się zaszczepić? Planujemy podróż do 5 krajów Afryki (Malawi, RPA, Zambia, Tanzania, Kenia). Dziękuję, Anna Kus
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Sugeruję konsultację z lekarzem poradni medycyny tropikalnej. Poradnię taką znajdzie Pani w Szpitalu Zakaźnym Nr I przy ulicy Wolskiej 37. Lekarz doradzi Pani jakie konkretnie szczepienia powinni Państwo wykonać oraz gdzie można to zrobić.