Czy przy moim trybie życia mam szansę na utrzymanie stałej wagi lub schudnięcie?

Rok temu przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii, mam 20 lat, studiuję i jestem na własnym utrzymaniu - to bywa ciężkie. Lekkości nie dodaje mi moja waga. Przy wzroście 167cm ważę 91kg - jest to moment w którym zaczynam po prostu nie lubić siebie. Budżet sprawia, że moje dzienne posiłki nie są wysokiej jakości - muszę zadowalać się tym co pozwoli mi zamknąć się w tygodniowym limicie, a w UK oznacza to mrożonki i puszki... Mam niedoczynność tarczycy (przyjmuję leki) i od wielu lat cały czas tyję, ale w UK to się dodatkowo przyśpieszyło. W ciągu pół roku przytyłam 6kg, nie chcę zachować tego tempa. Nie stać mnie na dietetyka czy drastyczną zmianę nawyków żywieniowych - za darmo mogę jedynie zwiększyć aktywność fizyczną. Czy w połączeniu z zażywaniem suplementu CLA (80) faktycznie będę miała większe szanse na chudnięcie lub nawet utrzymanie stałej wagi? Sama nie wiem jak sobie w tym momencie pomóc.

Witam,
niestety bez zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzenia odpowiedniej diety przy niedoczynności tarczycy za dużo Pani nie osiągnie stosując jedynie CLA.

Jeżeli chodzi o dietę przy niedoczynności tarczycy wymagany jest indywidualny jadłospis. Zachęcam do lektury moich artykułów w tym temacie:
http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16326,jak-schudnac-przy-niedoczynnosci-tarczycy
http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16571,co-jesc-przy-niedoczynnosci-tarczycy-i-hashimoto

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe przez Internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Być może stres nie pozwala Pani na schudnięcie, czasem tak bywa. Oczywiście to świetny pomysł, by zwiększyć aktywność fizyczną. Najlepiej w towarzystwie, by się też odstresować.
Gdyby chciała Pani spróbować psychoterapii on-line, aby móc opowiedzieć o swoich troskach w bezpiecznej relacji, zapraszam online (dużo taniej niż w UK) ...
Pozdrawiam i życzę powodzenia!