Czy przy niedoczynności tarczycy - Hashimoto można brać suplement Trizer?

Dzień dobry, Chciałabym się zapytać, czy przy niedoczynności tarczycy - hashimoto można brać suplement Trizer? Moje badania są w normie, biorę Eutyrox N25. Proszę o odpowiedź, czy istnieją jakieś przeciwwskazania, czy można przyjąć kurację przez jeden miesiąc? Czy nie zaszkodzę tym sobie poważnie? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź. Proszę tylko nie radzić "dobrej diety, nauki dobrych nawyków żywieniowych, więcej ruchu" itp. Pozdrawiam.

Zawiera różne zioła i ekstrakty roślinne, nie sądzę żeby zaszkodził, ale bez diety i tak nie zadziała. Pozdrawiam serdecznie. Joanna Arciszewska