Czy przy przepuklinie lędźwiowej mogę rodzić naturalnie?

Czy przy przepuklinie lędźwiowej mogę rodzić naturalnie? Obecnie jestem w 36 tygodniu ciąży, kręgosłup czasami pobolewa. opis rezonansu magnetycznego z dnia 16.10.2014r.: "Spłycona fizjologiczna lordoza lędźwiowa. Obniżenie wysokości i cechy odwodnienia krążka międzykręgowego L5-S1. Szerokopodstawna niewielka wypuklina krązka L4-L5 modeluje worek oponowy. Centralna przepuklina krążka L5-S1 o wym. 4,2mm, skierowana ku dołowi modeluje worek oponowy, modeluje korzenie nerwowe w spłyconych zachyłkach bocznych oraz nieznacznie spłyca otwory międzykręgowe, bez wpływu na korzenie nerwowe w ich obrębie. Wysokość oraz intensywność sygnału trzonów kręgów oraz pozostałych krążków międzykręgowych zachowana. Stożek rdzenia bez widocznych zmian ogniskowych." Dziękuję i pozdrawiam, Luiza

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani skonsultować się ze specjalistą, który po zapoznaniu się z wynikami badań oraz Pani stanem klinicznym będzie mógł stwierdzić czy poród naturalny jest możliwy. Niestety porada internetowa w takim przypadku nie rozwieje Pani wątpliwości.