Czy przy zaburzeniach hormonalnych można wykonać badanie osocza bogatopłytkowego na wypadanie włosów?

Witam czy przy zaburzeniach hormonalnych wysokim poziomie ponad norme dheas można robić osocze bogatoplytkowe na wypadanie wlosow(lysienie) ? Czy taki zabieg nie byłby zalecany z powodu wstrzykiwania we włosy tego hormonu co skutkowaloby jeszcze większym wypadaniem? Miałam robione 4zabiegi mezoterapi które nic nie dawały. Bardzo proszę o informacje

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konsultacja endokrynologa i dermatologa aby ustalić wspólne postępowanie