Czy przyjąć zastrzyk poprawiający węch?

Witam, Z badania tk zatok wyszło ze mam niedrożne ujścia zatok klinowych, czołowych i sitowych. Zaburzenia węchu mam od roku. Po tk dostałam metypred- węch wrócił na 1,5 msc. Węch zanikł. Teraz lekarz zapisał steryd dipromed jednorazowo w postaci zastrzyku i dymistia 2razy dziennie. Zastanawiam sie jednak czy jest sens brać zastrzyk bo czytam ze to steryd na bóle kręgosłupa głównie i pomaga na chwile. Jest sens?
KOBIETA, 31 LAT 6 miesięcy temu

Ło Matko Bosko. Być może jesteś po C-19 a podawanie sterydów w chorobach wirusowych jest przeciwskazane. Zaniki węchu leczymy zaraz po zdarzeniu. Potem to już pozamiatane. Ktoś Cię albo Twój portfel czaruje cudownym jednym zastrzykiem. Nie znam takich zastrzyków. Weź CD TK i przyjedź. Zrób badanie krwi na C19 w dwóch klasach.