Czy przyjmowane leki mogły mieć na to wpływ?

Witam! W trakcie ciąży przyjmowalam depakine chrono. Córkę urodziłam szybko i sprawnie. Świetnie się rozwijała. Obecnie jest w 2 klasie i ma duże problemy jeśli chodzi o tabliczkę mnożenia czy dodawania i odejmowania dużych liczb. Czy brane przeze mnie leki mogly wpłynąć na jej trudności?

Witam! Córka powinna być przebadana w Poradni Szkolno-Wychowawczej lub Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci. Przyjmowanie soli kwasu walproinowego w okresie ciąży nie jest wskazane. Istnieją dowody, że leki te wpływają negatywnie na rozwój płodu!!! Powodzenia W. Łuczkowski.