Czy przyjmowanie tego leku może sprawić, że nie przejdę badań lekarskich?

Dzień dobry Od kilku miesięcy biorę raz dziennie 10mg Mozarinu z uwagi na zaburzenia lękowe. W czerwcu zacznę odstawiać lek (zgodnie z zaleceniami lekarza). Korzystając z większej ilości czasu wolnego pomyślałam, że to dobry czas na spełnienie marzenia i zrobienie prawo jazdy. Ale pojawiło się u mnie pytanie czy branie tego leku mnie dyskwalifikuje? Czytałam na internecie że niektóre leki mogą z uwagi na to że nie powinno się po nich pojawić i obsługiwać maszyn, więc jest to sprawa indywidualna bo zależy od leku. W ulotce Mozarinu przeczytałam jedynie, że zaleca się na na początku przyjmowania leku nie prowadzić auta dopóki nie ustali się jak lek działa w tym konkretnym przypadku. U mnie zauważyłam większej senności czy problemu w koncentracją co dla mnie by oznaczało że nie ma przeciwwskazań, ale czy dobrze myślę? Czy przyjmowanie tego leku może skutkować tym, że nie przejdę pomyślnie badań lekarskich robiąc kurs?

Szanowna Pani, zachęcam do omówienia wszelkich wątpliwości w tym zakresie z psychiatrą prowadzącym Pani leczenie, bo to on zna historię Pani leczenia. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.