Czy zacząć przyjmowanie po połowie tabletki na depresję?

Witam , w czerwcu rozpoczełam terapie lekiem escitalopram 10mg z powodu stwierdzonej depresji . Lek przejmowałam cały czas, we wrześniu w aptece dani mi zamiennik Oroes 10mg. Z powodów natłoku obowiazkow , zaniedbałam przyjmowanie tabletek, zdazalo mi sie zamiast rano brac wieczorem , czasami dwa dni wogole zapomnialam tabletki. W grudniu musialam wyjechac na tydzien , i zapomniałam zabrac tabletek , nie brałam 8 dni... Moje pytanie co powinnam teraz zrobic, odstawic lek całkowicie, czy zaczac przyjmowac po pol tabletki? Moj lekarz przybywa na zwolnieniu i nie mam mozliwosci kontaktu , a boje sie zeby sobie nie zaszkodzic , z gory dziekuję za pomoc

Witam!
Jak już od 10 dni nie przyjmuje Pani leku i czuje się Pani dobrze, to nie należy wracać do stopniowego odstawiania leku rozpoczynając ponowne jego przyjmowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.