Czy przyjmując Izotek można wyjechać na wakacje za granicę?

Czy przyjmując izotek można wyjechać na wakacje za granice? Nie mam na myśli kilkugodzinnego leżenia na słońcu, ale godzina- dwie z filtrem? Czy lepiej się nie opalać?

Dzień dobry, oczywiście, że może Pani jechać na wakacje. Nalezy oczywiście pamiętać o ochronie przeciwslanecznej stosując filtry z wysokim UV 30/50 Spf a także o okularach i czapce lub kapeluszu z dużym rondem.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska