Czy psychiatra zaleci odstawić leki, jeśli poziom prolaktyny będzie wysoki?

Z powodu częstej masturbacji miałem wyrzuty sumienia i byłem załamany i smutny. Masturbacja i oglądanie pornografii zajmowało mi też dużo czasu. Potem psychiatra przepisał mi 100 mg sulpirydu, dzięku czemu rzadziej się masturbowałem i czułem się lepiej(rzadziej miałem wyrzuty sumienia i miałem lepszy nastrój). Teraz psychiatra kazał mi zbadać poziom prolaktyny. Obawiam się, że gdyby wyszedł mi za wysoki poziom prolaktyny to psychiatra odstawił by mi sulpiryd. Co mam robić?

Dzień dobry!

Proszę o swoich przemyśleniach, obawach rozmawiać z prowadzącym lekarzem i postępować za jego wskazówkami.

Pozdrawiam!