Czy rozmazany pęcherzyk żółtkowy jeszcze się zmieni?

Jestem w 7 tygodniu ciąży i widać tylko pecherzyk zoltkowy rozmazany jak to powiedzial lekarz,nie ma zarodka. Czy to jeszcze może się zmienić. Czuję się swietnie jak podczas ciąży nie mam żadnych plamien ,bólów brzucha,piersi sie powiekszaja. Za dwa tygodnie mam usg i czy powinno być widać juz zarodek. Martwię się czy wszystko będzie w porządku. Om mialam 15 października i mam nieregularne między 27-35 dni.

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Na tym etapie już powinno być widać pęcherzyk ciążowy, nawet z bijącym sercem, jeśli w kolejnym USG obraz się nie zmieni rokowanie jest niepomyślne.